⚽ Liga Super Malaysia · JDT vs Kedah FC   1X2: 1.45 / 4.80 / 6.20 ⚽ EPL – Arsenal vs Chelsea   Handicap: -0.5 @ 1.92 🏸 Badminton · Malaysia Open – Lee Zii Jia vs Anders Antonsen   Odds: 1.75 ⚽ Liga Champions – Man City vs Real Madrid   O/U 2.5: 1.88 / 1.95 🎮 E-Sukan · ML:BB Playoffs   Odds: 2.10 ⚽ La Liga – Real Madrid vs Barca   Handicap: -0.25 @ 1.96 ⚽ Liga Super Malaysia · Selangor FC vs Pahang FC   1X2: 1.88 / 3.50 / 4.20 🏸 Badminton · Thomas Cup – Malaysia vs Indonesia   Odds: 2.40 ⚽ Liga Super Malaysia · JDT vs Kedah FC   1X2: 1.45 / 4.80 / 6.20 ⚽ EPL – Arsenal vs Chelsea   Handicap: -0.5 @ 1.92 🏸 Badminton · Malaysia Open – Lee Zii Jia vs Anders Antonsen   Odds: 1.75 ⚽ Liga Champions – Man City vs Real Madrid   O/U 2.5: 1.88 / 1.95 🎮 E-Sukan · ML:BB Playoffs   Odds: 2.10 ⚽ La Liga – Real Madrid vs Barca   Handicap: -0.25 @ 1.96 ⚽ Liga Super Malaysia · Selangor FC vs Pahang FC   1X2: 1.88 / 3.50 / 4.20 🏸 Badminton · Thomas Cup – Malaysia vs Indonesia   Odds: 2.40

Odds Perlawanan Sic Bo VIP – Kadar Kompetitif Liga Super Malaysia, EPL & 300+ Liga Global

Dari Padang Jawa hingga Old Trafford, dari Axiata Arena hingga gelanggang e-sukan — sic bo VIP menyediakan odds perlawanan yang dikemas kini masa nyata untuk ratusan sukan dan liga di seluruh dunia. Semak kadar terbaik di sini sebelum anda pasang taruhan.

sic bo
300+
Liga & Kejohanan
35+
Jenis Pasaran
Live
Kemas Kini Masa Nyata
2%
Margin Buku Rendah

Papan Odds Perlawanan Terkini

Odds dikemas kini setiap beberapa saat. Format odds di bawah menggunakan format Desimal (European). Daftar akaun sic bo VIP untuk pasang taruhan terus dari papan ini.

⚽ Semua
🇲🇾 Liga Super
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL
🏆 Liga Champions
🇪🇸 La Liga
🇩🇪 Bundesliga
🏸 Badminton
🎮 E-Sukan
🇲🇾 Liga Super Malaysia 2026 – Pusingan 18 Liga Super
LIVE 67' · Isnin
Johor Darul Ta'zim
2 – 0
Kedah FC
JDT Menang1.18
Seri7.50
Kedah Menang14.00
O 2.51.72
U 2.52.10
28 pasaran lagi tersedia
Selasa 20:45 MYT
Selangor FC
VS
Pahang FC
Selangor1.88
Seri3.50
Pahang4.20
HC -0.51.95
HC +0.51.90
32 pasaran lagi tersedia
Rabu 20:00 MYT
Perak FC
VS
Sabah FC
Perak2.20
Seri3.10
Sabah3.30
O 2.52.05
BTTS Ya1.88
30 pasaran lagi tersedia
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Premier League Inggeris (EPL) 2026/25 – Pusingan 36 EPL
Sabtu 23:30 MYT
Arsenal
VS
Chelsea
Arsenal2.05
Seri3.40
Chelsea3.50
HC -0.51.92
O 2.51.87
55 pasaran lagi tersedia
Ahad 22:00 MYT
Manchester City
VS
Tottenham Hotspur
Man City1.72
Seri3.80
Spurs4.50
HC -12.15
O 3.52.20
52 pasaran lagi tersedia
Isnin 03:00 MYT
Liverpool
VS
Aston Villa
Liverpool1.60
Seri4.00
Aston Villa5.50
HC -0.751.90
BTTS Ya1.75
58 pasaran lagi tersedia
🏆 UEFA Liga Champions 2026/25 – Separuh Akhir Liga Champions
Khamis 03:00 MYT
Real Madrid
VS
Bayern München
Real Madrid2.35
Seri3.50
Bayern2.90
O 2.51.82
U 2.52.00
62 pasaran lagi tersedia
Jumaat 03:00 MYT
Paris Saint-Germain
VS
Arsenal
PSG2.20
Seri3.40
Arsenal3.10
HC -0.251.96
BTTS Ya1.78
60 pasaran lagi tersedia
🇪🇸 La Liga Sepanyol 2026/25 – Pusingan 34 La Liga
Ahad 03:00 MYT
Barcelona
VS
Atletico Madrid
Barcelona1.95
Seri3.60
Atletico3.80
HC -0.51.97
O 2.51.90
50 pasaran lagi tersedia
Isnin 02:00 MYT
Sevilla
VS
Villarreal
Sevilla2.40
Seri3.20
Villarreal2.85
O 2.51.95
BTTS Ya1.82
45 pasaran lagi tersedia
🇩🇪 Bundesliga Jerman 2026/25 – Pusingan 32 Bundesliga
Sabtu 22:30 MYT
Bayern München
VS
Borussia Dortmund
Bayern1.80
Seri3.70
Dortmund4.20
HC -0.751.92
O 3.52.10
48 pasaran lagi tersedia
🏸 Malaysia Open 2026 – Separuh Akhir & Akhir Badminton
LIVE Set 2 · 18-15
Lee Zii Jia (MAS)
1 – 1
Anders Antonsen (DEN)
Lee Zii Jia1.82
Antonsen1.98
O 2 Set1.45
U 2 Set2.65
18 pasaran lagi tersedia
Sabtu 14:00 MYT · Separuh Akhir
Ng Tze Yong (MAS)
VS
Viktor Axelsen (DEN)
Ng Tze Yong3.20
Axelsen1.35
O 2 Set1.55
U 2 Set2.40
16 pasaran lagi tersedia
Ahad 13:00 MYT · Thomas Cup – Akhir
Malaysia
VS
Indonesia
Malaysia2.40
Indonesia1.58
Malaysia 3-05.50
Indonesia 3-03.80
22 pasaran lagi tersedia
🎮 E-Sukan Malaysia – ML:BB & Valorant 2026 E-Sukan
LIVE ML:BB · Game 2 of 3
RSG Malaysia
0 – 1
Fnatic MY
RSG Menang2.10
Fnatic Menang1.72
O 2.5 Games1.85
U 2.5 Games1.95
14 pasaran lagi tersedia
Jumaat 20:00 MYT · Valorant MPL
Team Secret MY
VS
DRX Malaysia
Team Secret1.95
DRX1.88
O 2.5 Maps1.90
U 2.5 Maps1.92
12 pasaran lagi tersedia

Memahami Odds Perlawanan di Sic Bo VIP – Panduan untuk Pemain Malaysia

Odds perlawanan bukan sekadar nombor yang tertera di papan taruhan. Ia sebenarnya adalah cerminan kepada penilaian platform terhadap kebarangkalian sesuatu keputusan berlaku — dan bagi pemain yang bijak, memahami cara odds dikira boleh menjadi kelebihan besar dalam membuat keputusan taruhan. Di sic bo VIP, kami menggunakan sistem penetapan odds yang didorong oleh data masa nyata, statistik perlawanan dan analisis pasaran global untuk memastikan anda sentiasa mendapat kadar yang adil dan kompetitif.

Tiga format odds yang paling biasa digunakan dalam industri taruhan adalah format Desimal (European), format Pecahan (UK/Irish) dan format Amerika (Moneyline). Di sic bo VIP, anda boleh menukar format paparan odds mengikut keutamaan anda. Format Desimal adalah yang paling popular di kalangan pemain Malaysia kerana pengiraannya paling mudah — anda hanya darabkan jumlah taruhan dengan nilai odds untuk tahu jumlah bayaran keseluruhan termasuk modal asal anda. Contohnya, taruhan RM 100 pada odds 2.50 akan membayar RM 250 jika menang (untung bersih RM 150).

sic bo

Margin buku atau "overround" adalah perbezaan antara odds sebenar dan odds yang ditawarkan platform. Sic bo VIP beroperasi dengan margin buku antara 2% hingga 4% untuk pasaran utama seperti Liga Super Malaysia dan EPL — ini antara yang paling rendah dalam industri taruhan dalam talian Malaysia. Margin rendah bermakna pemain mendapat nilai yang lebih baik berbanding platform dengan margin 8% hingga 12%. Dalam tempoh panjang, perbezaan margin ini boleh memberi kesan yang sangat ketara kepada jumlah kemenangan bersih anda.

Bagi peminat Liga Super Malaysia khususnya, sic bo VIP menawarkan odds yang sangat kompetitif untuk setiap perlawanan dalam liga ini. Ini penting kerana Liga Super Malaysia adalah liga paling kerap diikuti oleh pemain taruhan Malaysia, tapi ramai platform yang tidak memberikan pasaran yang cukup mendalam untuk liga tempatan ini. Di sic bo VIP, setiap perlawanan Liga Super datang dengan lebih 30 jenis pasaran berbeza — jauh lebih banyak daripada kebanyakan platform pesaing yang mungkin hanya menawarkan 5 hingga 10 pasaran asas sahaja untuk liga tempatan.

Jenis-Jenis Pasaran Odds yang Tersedia

Setiap perlawanan di sic bo VIP datang dengan pelbagai jenis pasaran. Berikut adalah penjelasan ringkas untuk pasaran yang paling kerap digunakan.

1X2 – Keputusan Penuh Masa

Pasaran paling asas — pilih pasukan tuan rumah menang (1), seri (X) atau pasukan tetamu menang (2). Paling sesuai untuk permulaan dan mudah difahami oleh semua peringkat pemain.

Contoh · Liga Super Malaysia
JDT (1) 1.45 Seri (X) 4.80 6.20 Kedah (2)
Handicap Asia

Pasukan lebih kuat diberi kekurangan gol sebelum perlawanan bermula. Menghapuskan kemungkinan seri — hanya ada dua keputusan. Sangat popular di kalangan pemain Malaysia yang berpengalaman.

Contoh · EPL · Arsenal vs Chelsea
Arsenal -0.5
Arsenal perlu menang untuk taruhan menang
1.92
Chelsea +0.5
Chelsea perlu menang atau seri
Over/Under (O/U) Gol

Ramal sama ada jumlah gol keseluruhan perlawanan akan melebihi (Over) atau tidak mencapai (Under) nilai yang ditetapkan. Pasaran ini tidak bergantung pada siapa menang — hanya bergantung pada jumlah gol semata-mata.

Contoh · Liga Champions · Real Madrid vs Bayern
Over 2.5
Sekurang-kurangnya 3 gol
1.82
Under 2.5
Sehingga 2 gol sahaja
Kedua-dua Pasukan Jaringkan Gol (BTTS)

Ramal sama ada kedua-dua pasukan akan mencetak sekurang-kurangnya satu gol masing-masing. Jika hanya satu pasukan yang jaringkan gol atau tiada gol langsung, taruhan "Ya" kalah. Pasaran ini tidak terikat dengan pemenang perlawanan.

Contoh · La Liga · Barcelona vs Atletico
BTTS Ya
Kedua pasukan mesti gol
1.80
BTTS Tidak
Satu atau tiada pasukan gol

Pasaran lain yang tersedia di sic bo VIP termasuk:

Pencetak Gol Pertama Separuh Masa / Penuh Masa Jumlah Sudut Kad Kuning / Merah Penalti Diberikan Parlay Accumulator Taruhan Dalam Perlawanan Pemenang Liga Akhir Musim

Cara Membaca & Membandingkan Odds dengan Bijak

Membandingkan odds sebelum memasang taruhan adalah tabiat yang membezakan pemain yang menang secara konsisten dengan mereka yang hanya bergantung kepada nasib semata-mata. Di sic bo VIP, anda boleh semak odds untuk setiap perlawanan dari beberapa liga sekaligus dalam satu papan yang sama — tanpa perlu buka berbilang tab atau laman web yang berbeza.

Ingat bahawa odds yang lebih tinggi bukan semestinya bermaksud lebih baik secara mutlak — ia mencerminkan kebarangkalian yang lebih rendah. Kunci kepada taruhan yang bijak adalah mencari "nilai" (value) — iaitu situasi di mana anda percaya kebarangkalian sebenar adalah lebih tinggi daripada apa yang odds platform cadangkan.

sic bo

Salah satu ciri menonjol platform sic bo VIP adalah keupayaan untuk melihat pergerakan odds dari semasa ke semasa. Apabila ramai pemain meletakkan taruhan pada satu pilihan, odds untuk pilihan itu akan bergerak ke bawah secara automatik untuk mengimbangi pendedahan platform. Pemain yang bijak boleh menggunakan pergerakan odds ini sebagai petunjuk kepada sentimen pasaran — walaupun ianya bukan formula ajaib yang menjamin kemenangan, ia adalah maklumat tambahan yang berguna dalam membuat keputusan.

Untuk peminat badminton Malaysia pula, sic bo VIP menyediakan odds yang sangat terperinci untuk kejohanan utama seperti Malaysia Open, All England, Thomas Cup dan Uber Cup. Badminton adalah sukan yang sangat dekat di hati rakyat Malaysia, dan memang ada pemain sic bo VIP yang lebih aktif dalam pasaran badminton berbanding bola sepak. Pasaran untuk badminton termasuk pemenang perlawanan, handicap gem, jumlah gem, skor tepat setiap set dan banyak lagi — memberikan fleksibiliti taruhan yang hampir setara dengan pasaran bola sepak.

sic bo

E-sukan atau esport adalah segmen yang paling cepat berkembang dalam portfolio taruhan sic bo VIP. Liga Mobile Legends: Bang Bang (ML:BB) Malaysia mempunyai pangkalan peminat yang sangat besar di negara ini, dan pasaran taruhan untuk MPL Malaysia, M-Series serta MSC mendapat sambutan yang luar biasa setiap musim. Selain ML:BB, sic bo VIP turut menyokong pasaran untuk Valorant, CS2, Dota 2 dan PUBG Mobile — kesemua e-sukan yang mempunyai komuniti besar di Malaysia. Odds untuk e-sukan dikemas kini secara masa nyata mengikut statistik pasukan, rekod prestasi dan maklumat komposisi barisan pemain.

Dari segi kemudahan akses kepada papan odds, sic bo VIP telah melabur banyak dalam mengoptimumkan pengalaman mudah alih. Papan odds boleh diakses dengan lancar dari mana-mana peranti — telefon pintar Android atau iOS, tablet atau komputer. Kelajuan kemas kini odds dan masa tindak balas antara muka adalah antara yang terpantas yang anda akan temui dalam platform taruhan Malaysia. Ini penting terutamanya untuk taruhan dalam perlawanan di mana setiap saat boleh memberi perbezaan kepada nilai odds yang anda dapat.

Deposit untuk mula bertaruh di sic bo VIP adalah mudah dan pantas. Gunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay atau DuitNow dan wang masuk dalam masa bawah seminit. FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks juga tersedia. Deposit minimum hanya RM 20 — cukup untuk anda menjelajah pelbagai pasaran odds dan merasai pengalaman taruhan sic bo VIP tanpa komitmen besar. Pengeluaran kemenangan pula diproses dalam masa 5 hingga 15 minit terus ke dompet digital atau akaun bank anda.

Sic Bo VIP vs Platform Lain – Perbandingan Odds

Perbandingan odds untuk perlawanan yang sama merentas platform berbeza — tunjukkan kenapa sic bo VIP memberikan nilai lebih baik untuk pemain Malaysia.

Perlawanan & Pasaran Sic Bo VIP Platform A Platform B Margin Buku Liga Super MY Odds Langsung
JDT vs Kedah FC · 1X2 1.45 / 6.20 1.40 / 5.80 1.38 / 5.50 2.8%
Arsenal vs Chelsea · HC -0.5 1.92 1.88 1.85 2.1%
Real Madrid vs Bayern · O 2.5 1.82 1.78 1.80 3.2%
Lee Zii Jia vs Antonsen · Pemenang 1.82 1.75 Tiada Pasaran 2.5%
ML:BB MPL MY · Game Winner 1.95 1.88 Tiada Pasaran 2.6%
Selangor FC vs Pahang · BTTS Ya 1.88 1.80 Tiada Pasaran 2.3%

* Odds perbandingan adalah untuk tujuan ilustrasi. Odds sebenar berubah mengikut masa dan keadaan pasaran.

Kenapa Semak Odds di Sic Bo VIP?

Kemas Kini Masa Nyata

Odds dikemas kini setiap beberapa saat mengikut perkembangan pasaran global dan aktiviti pertaruhan semasa. Untuk taruhan dalam perlawanan, kemas kini berlaku setiap saat mengikut keadaan padang sebenar.

Margin Buku Rendah

Margin buku sic bo VIP antara 2% hingga 4% untuk pasaran utama — antara yang paling rendah untuk platform Malaysia. Margin rendah bermakna lebih banyak wang kembali ke poket pemain dalam jangka panjang.

35+ Jenis Pasaran Per Perlawanan

Dari 1X2 mudah hingga pasaran statistik lanjutan seperti jumlah sudut, kad kuning dan pencetak gol spesifik. Liga Super Malaysia dan EPL mempunyai pasaran paling lengkap.

Antara Muka Mudah Alih Pantas

Papan odds dioptimumkan untuk telefon pintar. Navigasi cepat, paparan jelas dan tiada lag ketika memuat halaman odds — penting untuk pemain yang bertaruh dalam perlawanan secara masa nyata.

Pergerakan Odds Boleh Dijejak

Lihat sejarah pergerakan odds dari masa dipaparkan pertama kali hingga sekarang. Analisis pergerakan odds membantu anda memahami sentimen pasaran dan membuat keputusan taruhan yang lebih tepat.

Liputan Liga Tempatan Terbaik

Liga Super Malaysia, Liga Perdana Malaysia dan Piala FA Malaysia semua tersedia dengan pasaran lengkap — termasuk sokongan taruhan dalam perlawanan untuk liga tempatan yang selalu diabaikan platform lain.

Odds Adil, Platform Dipercayai

Berlesen & Dikawal
SSL 256-bit
Odds Diaudit
Bayar 5 Minit
Sokongan 24/7
Touch 'n Go & FPX
Dasar Privasi & Perlindungan Maklumat Anda

Sic bo VIP mengambil serius privasi setiap ahli. Semua maklumat peribadi termasuk data akaun, sejarah pertaruhan dan butiran pembayaran disimpan dengan penyulitan SSL 256-bit dan tidak dikongsi dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran eksplisit anda. Platform kami mematuhi sepenuhnya Akta Perlindungan Data Peribadi 2010 (PDPA) Malaysia dalam semua aspek pengendalian data pengguna.

Untuk maklumat penuh tentang cara kami menguruskan data anda, sila baca Dasar Privasi kami. Semua taruhan tertakluk kepada Terma & Syarat penuh.

Soalan Kerap Tentang Odds Perlawanan Sic Bo VIP

Odds di sic bo VIP ditetapkan oleh pasukan penganalisis sukan dan sistem algoritma kami yang mengambil kira pelbagai faktor seperti statistik prestasi pasukan, rekod pertemuan head-to-head, kecederaan pemain, keadaan cuaca, lokasi perlawanan dan pergerakan odds pasaran global. Untuk perlawanan berterusan (taruhan dalam perlawanan), odds dikemas kini secara automatik setiap beberapa saat mengikut statistik permainan masa nyata seperti penguasaan bola, peluang, kad dan skor semasa. Sistem kami juga memantau aktiviti pertaruhan untuk memastikan odds sentiasa mencerminkan nilai yang adil kepada semua pemain.

Sic bo VIP menyokong tiga format odds utama yang boleh anda tukar pada bila-bila masa dalam tetapan akaun anda. Format Desimal (European) adalah paling popular di Malaysia — contohnya odds 2.50 bermakna untuk setiap RM 100 yang anda pertaruhkan, anda akan menerima RM 250 jika menang (RM 150 untung bersih). Format Pecahan (UK) mewakili nisbah untung kepada modal — 3/2 bermaksud untung RM 3 untuk setiap RM 2 yang dipertaruhkan. Format Amerika (Moneyline) menggunakan nilai positif dan negatif — +150 bermakna untung RM 150 untuk setiap RM 100, manakala -150 bermakna anda perlu pertaruhkan RM 150 untuk menang RM 100. Kami mengesyorkan format Desimal untuk pemain Malaysia kerana paling mudah dikira.

Jika perlawanan ditangguhkan sebelum bermula, semua taruhan yang diletakkan akan dibatalkan secara automatik dan wang anda akan dipulangkan penuh ke baki akaun dalam masa 24 jam. Jika perlawanan bermula tetapi terpaksa dihentikan sebelum masa penuh (contohnya disebabkan cuaca buruk atau kejadian luar kawalan), keputusan bergantung kepada berapa lama perlawanan telah dimainkan. Untuk bola sepak, jika sekurang-kurangnya 90 minit dimainkan, keputusan sah. Jika kurang daripada itu, taruhan akan dibatalkan dan wang dipulangkan. Polisi penuh boleh dibaca dalam Terma & Syarat sic bo VIP.

Masa pra-perlawanan odds dipaparkan bergantung kepada liga dan kepentingan perlawanan. Untuk Liga Super Malaysia dan EPL, odds biasanya tersedia 7 hingga 14 hari sebelum tarikh perlawanan. Untuk Liga Champions dan La Liga, odds mungkin tersedia lebih awal — hingga 3 minggu untuk perlawanan separuh akhir atau akhir. Untuk liga-liga kecil atau perlawanan persahabatan, odds mungkin hanya tersedia 1 hingga 3 hari sebelum perlawanan. Untuk e-sukan dan badminton, odds biasanya tersedia 3 hingga 7 hari sebelum tarikh pertandingan bergantung kepada saiz kejohanan tersebut.

Odds Terbaik Sudah Ada di Hadapan Anda

Daftar akaun sic bo VIP percuma sekarang. Deposit minimum RM 20 menggunakan Touch 'n Go, GrabPay atau FPX dan mula pasang taruhan pada Liga Super Malaysia, EPL, badminton dan lebih 300 liga dengan odds paling kompetitif.

English